İPad ServisiApple İpad Teknik Servis

Sıvı Temaslı Cihaz Onarımı ;

Cihazınız sıvı teması aldıktan sonra çalışmıyorsa teknik servis ekibimiz size çözüm olacaktır. Öncelikli olarak mevcut durum analizi yaparak sıvı temasının boyutlarını tespit ediyoruz. Daha sonra testlerin bize verdiği sonuçlarla arızalı bölüm ve parçaları ayrıştırıp maliyet hesaplarımızı yapıyoruz. Sizinle görüşüp gerekli raporu veriyoruz, onaylarsanız işleme başlayıp sonuçlandırıyoruz.

İpad Tamir

İpad Teknik Servis Hizmetleri ;

Tüm İpad modelleri ve tüm İpad arızları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vİzyon Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri, iPad, iPad 2, iPad Mini ve Retina Ekranlı iPad Mini cihazlarınız için orjinal parça ve servis kalitesiyle uzmanlaşmış hizmet sağlamaktadır. Ekran kırılması, yazılım sorunları, kasa değişimi, pil değişimi gibi sorunlarda servisimizden yardım alabilirsiniz. iPad servis hizmetimiz tüm yazılım ve donanımsal sorunları kapsamaktadır.

Onarım işlemleri garanti kapsamında yapılamakta olup sadece orjinal yedek parça kullanılmaktadır. iPad cihazınız yüksek teknolojili ve pahalı bir üründür. Bu yüzden onarımlar tecrübeli ve uzman ellere teslim edilmelidir. Kullanılan yedek parçalar muhakkak orjinal olmalıdır. Bu sebeplerden lütfen cihazınız için servis seçerken dikkatli olunuz.

Onarım

tablet-onarım

Onarım işlemleri garanti kapsamında yapılamakta olup sadece orjinal yedek parça kullanılmaktadır. iPad cihazınız yüksek teknolojili ve pahalı bir üründür. Bu yüzden onarımlar tecrübeli ve uzman ellere teslim edilmelidir. Kullanılan yedek parçalar muhakkak orjinal olmalıdır. Bu sebeplerden lütfen cihazınız için servis seçerken dikkatli olunuz.

iPad Yazılım Sorunları ;

Ekran donması
Açılmama sorunu
Yazılım sebepli şarz sorunları
Güncel yazılım yüklenmesi
Extra paket vb . çözümler sağlanmaktadır.

iPad Dokunmatik ve LCD Ekran Değişimi ;

iPad dokunmatik camınız ya da LCD ekranınızda, kullanım esnasında, çantanızda veya özel kılıfında taşınırken çeşitli fiziksel çevre faktörleri sebebi ile kırılma ya da dokunmak hassasiyet kayıpları oluşabilir. Başınıza gelebilecek bu gibi problemlerde servisimiz alanında uzman personelimiz ile iPad ’inizin dokunmatik camını ya da LCD ekranını orijinal parça kullanarak kısa sürede yenileyebilir.

iPad Kozmetik Yenileme (Kasa Değişimi) ;

iPad 3G ve WiFi modelleri için aşınmış, darbe görmüş, çizilmiş arka kapaklar dahil servisimizde orjinal parça kullanılarak yenilemekteyiz. Yapmanız gereken 0242 321 7273 numaralı telefondan bize ulaşmak.

iPad Pil (Batarya) Değişimi ;

Standart kullanım ile ortalama bir pilin sağlıklı çalışma ömrü 6 ay ila 1 yıl arasındadır. Bu süre dolduktan sonra cihazınızın pil performansında düşüşler gözlenmeye başlanabilir bu durum pilinizin değişimini gerektirir.

Servis

İpad Modelleri ;

İPad (Wi-Fi) modelinde A1219
iPad (Wi-Fi + 3G) modelinde A1337

iPad 2 (Wi-Fi) modelinde A1395
iPad 2 (GSM modeli) aygıtta A1396
iPad 2 (CDMA modeli) aygıtta A1397

iPad (3. nesil) Wi-Fi’da A1416
iPad (3. nesil) Wi-Fi + Cellular’da A1430
iPad (3. nesil) Wi-Fi + Cellular (VZ) modelinde A1403

iPad (4. nesil) Wi-Fi’da A1458
iPad (4. nesil) Wi-Fi + Cellular’da A1459
iPad (4. nesil) Wi-Fi + Cellular (MM) modelinde A1460

iPad mini Wi-Fi’da A1432
iPad mini Wi-Fi + Cellular’da A1454
iPad mini Wi-Fi + Cellular (MM) modelinde A1455

iPad mini 2 Wi-Fi’da A1489
iPad mini 2 Wi-Fi + Cellular’da A1490

iPad mini 3’te A1599
iPad mini 3 Wi-Fi + Cellular’da A1600

iPad mini 4’te A1538
iPad mini 4 Wi-Fi + Cellular’da A1550

iPad Air Wi-Fi’da A1474
iPad Air Wi-Fi + Cellular’da A1475
iPad Air Wi-Fi + Cellular’da (TD-LTE) A1476

iPad Air 2’de A1566
iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular’da A1567
iPad Pro’da A1566
iPad Pro Wi-Fi + Cellular’da A1567

 

Güven & Şeffaflık

Yavaş çalışan işletim sistemi, hiç açılmayan bilgisayar, yazılım yüklenmesi, donanım değişimi, kısacası sorununuz ne olursa olsun tamamı Profesyonel çalışan kadromuz ile kontrol edilir, sorun düzelmez ise hiç bir şekilde ücret talep edilmez.

Çok değerli vizyon bilgisayar ekibine kalpten teşekkürlerimi sunmak isterim. Çalışma prensipleri, profesyonellikleri, konularında deneyimleri ve bilgileri her zaman bize çok yardımcı olmaları ne zaman arasak anında çözüm odaklı olmaları ve her zaman güler yüz ve müşteri memnuniyetini yakalayan bu değerli ekibi tanıdığıma çok memnunum…Çok teşekkürler…

Bülent Önal
, Sky Rent a car Hizmetleri

Apple İpad Teknik Servis