Bilgisayar Servisi

Notebook & Laptop TamiriLaptop Tamir Merkezi

A ‘dan Z ‘ye Notebook Teknik Servis Hizmetimiz..

Notebooklar kullanıma bağlı olarak, hassas teknolojik cihazlar olmaları sebebiyle arızaların fazla görüldüğü cihazlardır. Özellikle, ekran arızaları, çalışmama arızaları, çalışırken kapatma arızaları, şarj olmama arızaları gibi genel başlıklar altında pek çok arıza Notebooklarda gözlenebilir. Notebook Servisi işleri ayrıca periyodik bakım, yazılımsal ihtiyaçlar gibi tüm Notebook işlemlerini kapsamaktadır. Teknik servis olarak tüm bu hizmetleri eksiksiz ve kapsamlı sunmaktayız. İster fan temizliği yaptırın, ister cihazınıza format attırın, isterseniz daha teknik arızalar için servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Tüm işlemlerinizde kaliteli bir Notebook Servisi hizmeti firmamız tarafından sunulmaktadır. Bilgisayar onarımı için verilen hizmetlerin garantili olması son derece önemlidir, garantisiz olarak hizmet veren bilgisayar servisleri kısa süre sonra tekrarlanan arızalara karşı çözüm üretmeyeceği gibi müşterinin mağdur olmasınada yol açmaktadır, bu nedenle kurumsal ya da bireysel olarak bilgisayar servisi hizmeti veren firmalar yapılan tüm işlemlerde garanti vermelerine dikkat edilmeli, uzman olmayan firmalar tarafından yapılan tamir işlemlerinde bilgisayarlarda daha büyük sorunlar oluşabilme ihtimalleride dikkate alınmalıdır.. Eğer Notebookunuz arızalandıysa, kendi kendinize bir işlem yapmayı denemeden servise götürmeniz, çıkabilecek maliyetleri azaltması açısından önemli olacaktır.

Notebook Onarım

Teknik Servis Hizmetleri ;

Notebooklar tamir işlemlerine en çok maruz kalan cihazların başında gelmektedir. Arızalanan notebook cihazları için notebook servisi olan Vizyon Notebook Servisine tüm şehirlerden ücretsiz kargo ile cihaz gönderebilirsiniz. Seyyar kullanımlarda oldukça aktif olan Notebooklar, bu sebeplerle pek çok deformasyona maruz kalabilmektedirler.

Notebooklar klavye, Mouse ve ekranı birlikte olan bilgisayarlardır, bu da başlarına gelebilecek herhangi bir aksi durumun tüm bu ekipmanları aynı oranda etkileyebileceğini göstermektedir.Teknik Servis işlemlerinde deneyimli ve her türlü Notebook’u tamir edebilen geniş bir donanıma sahip ekibimizle tüm Notebookları model ve marka ayrımı yapmadan tamir edebilmekteyiz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun ücretsiz kargoyla bize gönderebileceğiniz cihazları kısa bir süre içerisinde arıza tespiti yapılarak sizden gelen tamir onayına takiben 3 iş günü içerisinde tamir edilip teslimat işlemleri yapılır. Tüm tamir işlemlerinde 6 ay parça garantisi sunan firmamız Notebook Servisi veren firmalar arasından deneyimi, hızlı çözümleri, müşteri odaklı çalışmaları ve uygun fiyat avantajları sunmaktayız.

Laptop Servisi

Bilgisayar Tamiri ;

Notebook arızalarını detaylı olarak incelemek gerekirse, ana kart arızaları, kablosuz ağ/Wirelles arızaları, LCD floresan arızaları, LCD invertör arızaları, optik okuyucu CD/DVD– ROM arızaları, ekranın kırılması, dış gövde kapak ve menteşe kırıkları, ölü piksel hataları, üzerine sıvı dökülmesi sonucu çalışmama, ekranda görülen lekeler, Şarj girişi ve adaptör arızaları, sabit disk ve bellek arızaları, klavye ve tuş arızaları gibi arızalar sayılabilir. Notebook Servisi hizmetlerimizde Vizyon notebook onarım firması olarak tüm tamir, bakım, onarım ve yazılımsal işlemlerinizde hızlı, deneyimli ve garantili hizmet ağımızla bütün arızalarınız ve işlemleriniz en kısa sürede çözüme kavuşturulacaktır.

Notebook Servisi olarak en büyük tamir sorunlarından birisi Notebook ana kartlarıyla ilgili sorunlardır. Ana kartların değişimi yüksek maliyetli bu ürünler sebebiyle müşteriyi oldukça zorlamaktadır. Bu sebeple eğer bir zorunluluk ve geri dönülemez bir durum yoksa ana kartlarınızı tamir ederek sizlere daha az tamir masrafı çıkartmak için deneyimli ekibimizle çalışmaktayız. Eğer tamir edilme olanağı bulunmuyorsa en uygun maliyetli ana kartı tamamen orijinal olmak koşuluyla değiştiriyor ve Notebookunuzu sağlıklı çalışır hale getiriyoruz. Kablosuz Ağ (Wireless) Arızaları da Notebooklarda sık karşılaşılan arızalardandır. Kablosuz ağ adaptörü kablo kullanmadan internet yayınlarını bilgisayarınızın algılamasını sağlayan bir karttır. Bu kartın arızalanması İnternet yayınını hiç alamamak veya bağlantınızın kopmasına sebebiyet verecektir. Bu kartın değiştirilmesiyle sorununuz çözülecektir.

Klavye arızaları da Notebooklarda sık karşılaşılan arızala biçimidir. Klavyeler sıvı dökülmesi sonucu arızalandığı gibi düşme veya yanlış kullanımlar sonucu da arızalanabilirler. Klavyelerin tamamı arızalanabileceği gibi bazı tuşları da arıza verebilir. Klavyelerin ve tuşların değişimi Notebook Servisi hizmetimizde kolayca sağlanmaktadır. Klavye sonrası, dış kasada kırılma ve çatlaklıklar oluşabilir. CD/DVD’nin okumaması arızası da notebooklarda görülebilen arızalardır. Genellikle optik okuyucunun arızalanmasından kaynaklanmaktadır. Bazı cihazların tamir edilme maliyetleri genelde değişim maliyetlerine yakındır. Bu sebeple değiştirilmeleri daha uygundur.

Tüm Notebook Onarımlarında Hizmetinizdeyiz..

Laptop Servisi > Hizmetlerimiz ;

Notebook ana kart onarımı, değişimi – Anakart güney – kuzey chipset değişimi – Macbook LCD onarım, değişimi – Notebook LCD kablo onarım, değişimi – Bilgisayar ana kart BGA ve SMD Çip onarımı değişimi – Bilgisayar ekran kartı onarımı, değişimi – Laptop ram değişimi ve upgrade işlemi – Notebook VGA tamiri ve değişimi – Macbook menteşe ve mekanik parça değişimi – Notebook HDD değişimi ve upgrade işlemi – Lisanslı işletim sistemi kurulumu ve recovery – Notebook Adaptör Tamir ve Değişim – Laptop Optik okuyucu (DVD-RW) – Notebook Temizliği – Macbook Ana kart – Notebook Fan – Notebook LCD (ekran) onarım, değişimi – Laptop klavye değişimi ve eksik tuş tamamlama – Notebook optik sürücü; cd-rom, DVD-ROM değişimi – Notebook CPU değişimi ve upgrade işlemi – Bilgisayar ses kartı onarımı – İMac kasa değişimi – Laptop hoparlör değişimi – Notebook HDD data yedekleme ve veri transferi – Macbook Klavye – Notebook Batarya – Laptop Ekran (LCD Panel) – Notebook LCD Panel Data Kablo – Bilgisayar Harici Ekran Kartı – Notebook Chipset – Macbook Menteşe – Notebook Klavye Tuşu Laptop Main board – Notebook HDD Değişim

Güven & Şeffaflık

Yavaş çalışan işletim sistemi, hiç açılmayan bilgisayar, yazılım yüklenmesi, donanım değişimi, kısacası sorununuz ne olursa olsun tamamı Profesyonel çalışan kadromuz ile kontrol edilir, sorun düzelmez ise hiç bir şekilde ücret talep edilmez.

Çok değerli vizyon bilgisayar ekibine kalpten teşekkürlerimi sunmak isterim. Çalışma prensipleri, profesyonellikleri, konularında deneyimleri ve bilgileri her zaman bize çok yardımcı olmaları ne zaman arasak anında çözüm odaklı olmaları ve her zaman güler yüz ve müşteri memnuniyetini yakalayan bu değerli ekibi tanıdığıma çok memnunum…Çok teşekkürler…

Bülent Önal
, Sky Rent a car Hizmetleri