Monitör TamiriLcd Monitör Onarımları

Boyutu ve markası farketmeksizin her türlü Lcd, plazma, Led Tv ve Monitörlerin tamirlerini yapmaktayız. Size en kaliteli ve uygun hizmet sunmak İçin Çalışıyoruz. Profesyonel ve uygun fiyat garantisi ile onarımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Monitöre Görüntü Gelmemesi, Monitör Tuşları Çalışmaması, Monitör VGA, DVI, HDMI, Power Girişleri Tamiri, Monitör Işık Gelmemesi Monitör Floresan Bozulması, Monitör Ekran, Panel Kırılması, Monitör Mavi, Mor, Pembe Işık Şeritleri Tamiri, Monitör Besleme Kartı Tamiri, Monitör Anakart Tamiri, Monitör Beyaz Ekran Tamiri, Monitör Renk Bozulması ve Soluk Renk Gibi Alanları Garantili ve Profesyonel Olarak Tamir Ediyoruz.Bizimle İletişime Geçin..

Hizmetlerimiz arasında Lcd Monitör tamiri ile sıkıntı yaşadığınız monitörün tamir işlemlerini ücretsiz analiz yaparak size bildirip onay aldıktan sonra işlemlere geçilmektedir. Tamir işlemlerimizi garantili bir şekilde yapmaktayız.

 

LED LCD Monitör Tamir Bakım Onarımı ;

► Led Lcd monitör power board tamiri
► Led Lcd monitör lcd panel değişimi
► Lcd monitör lcd panel flourasan değişimi
► Led Lcd monitör vga kablo değişimi
► Led Lcd monitör power kablo değişimi
► Lcd monitör inverter tamiri
► Led Lcd monitör aydınlık arızası onarımı
► Led Lcd monitör ışık arızası onarımı
► Led Lcd monitör renk arızası onarımı
► Led Lcd monitör resim yok arızası onarımı
► Led Lcd monitör dc in girişi onarımı
► Led Lcd monitör power girişi onarımı
► Led Lcd monitör adaptör tamiri ve temini
► Lcd monitör inverter trafosu değişimi
► Led Lcd monitör tuş takımı değişimi onarımı
► Led Lcd monitör panel arızası onarımı
► Led Lcd monitör resmin gelip gitmesi onarımı
► Led Lcd monitör hiç çalışmıyor problemi onarımı
► Led Lcd monitör lvds flexi kablo tamiri ve temini
► Led Lcd monitör tcon board tamiri

Flourasan ve panel harici problemlerinizde power board ve mainboard problemlerinizde kargo masrafınızı düşürmek maksadı ile sadece boardlarınız (elektronik aksamın tamamı) ve tuş takımı ile ambalajı zarar görmeyecek şekilde içine iletişim ve eposta edresinizide ekleyerek paketleyip servisimizden destek alarak iletişim sayfamızdaki adresimize kargolayabilirsiniz, ürün onarımı yapılmadan önce tarafınıza vermiş olduğunuz eposta adresinize fiyat teklifi sunulduktan sonra onayınızın ardından onarım işleminiz tamamlanıp ( kargonuzun öğleden önce teknik servisimize ulaşması onayınız ve ödemeniz in erken onaylanması halinde akşam kargosuna yetiştirilmeye çalışılmaktadır) size sunulan onarım tutarınız  EFT / HAVALE seçeneklerinden birisi ile alındıktan sonra kargonuz vereceğiniz adrese veya kargo ambalajı içinde göndermiş olduğunuz adrese tekrar kargolanacaktır.

Sony , LG , Samsung , HP , Asus , BenQ , Hyundai , Acer , Toshiba , Nec , Philips , Sharp , ViewSonic , Panasonic , Sanyo , Sunny , Axen , Seg , Vestel , Finlux , Telefunken , Regal , Homstar , Sonorous , Saba , TVision , Casper , Olımpıa, Mac , Aoc ,

 

 

Tüm Markalara

Kaliteli &Güvenilir Hizmet.

Marka Bağımsız Çalışmaktayız.

0242 321 7273 

Vizyon Bilgisayar

Öğretmen Evleri Mah.Öğretmenler Cd.No:18/B 07070

Konyaaltı / ANTALYA

Güven & Şeffaflık

Yavaş çalışan işletim sistemi, hiç açılmayan bilgisayar, yazılım yüklenmesi, donanım değişimi, kısacası sorununuz ne olursa olsun tamamı Profesyonel çalışan kadromuz ile kontrol edilir, sorun düzelmez ise hiç bir şekilde ücret talep edilmez.

Çok değerli vizyon bilgisayar ekibine kalpten teşekkürlerimi sunmak isterim. Çalışma prensipleri, profesyonellikleri, konularında deneyimleri ve bilgileri her zaman bize çok yardımcı olmaları ne zaman arasak anında çözüm odaklı olmaları ve her zaman güler yüz ve müşteri memnuniyetini yakalayan bu değerli ekibi tanıdığıma çok memnunum…Çok teşekkürler…

Bülent Önal
, Sky Rent a car Hizmetleri

Notebook, Macbook, Monitör Tamiri