Lcd Ekran Değişim

Dizüstü Bilgisayar LCD Ekran Değişim İşlemleri ;

Evinizde veya ofisinizde kullanmış olduğunuz dizüstü bilgisayarlarınızın verimli çalışıp çalışmadığından emin olmak önemlidir. Geniş ürün yelpazemize ek olarak, bilgisayar ve dizüstü notebookların donanımsal onarımlarını da güvenilir bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Kırık veya hasar görmüş dizüstü bilgisayar ekranları veya arızalı arka led ışıklar yada bulanık resimler ve çizgiler gibi birtakım sorunlarınız var ise donanım teknisyenlerimiz arızayı doğru bir şekilde değerlendirebilir ve uygun çözümleri sizlere önerebiliriz.

Firmamız güvenilir dizüstü bilgisayar LCD ekran değiştirme hizmetleri sunmaktadır. Dizüstü bilgisayarları kullanmanın genel deneyimini geliştirmede kaliteli LCD ekranların önemini çok iyi biliyoruz. Teknisyenlerimiz, değiştirme amacıyla uygun ekranı seçmede sizlere yardımcı olmaktadır. Bir çok LCD ekran modelleri bulunmaktadır, servis personellerimiz LCD ekranlarda çok çeşitli varyasyonlarını bilmektedir. Böylece, dizüstü bilgisayarınızın hatalı değişimlerde yaşanan işlevsellik ve görüntü kalitesini tam olarak kullanmış olacaksınız.

Dizüstü bilgisayar Lcd ekran onarım çözümleri oldukça kapsamlıdır ve herhangi bir dizüstü bilgisayar modeli için bir çok seçenek mevcuttur. Ayrıca, sorunların etkin bir şekilde çözülmesi için onarım süreçlerinin iyi izlenmesini sağlıyoruz.Firmamız aynı zamanda müşterilerin çalışmalarında herhangi bir aksaklık yaşamaması için zamanında teknik destek sağlamaya odaklanmaktadır.

Dizüstü bilgisayarlardaki LCD ekranlarda, likit kristal arasında koyu renkli iki tane ince cam katmanı bulunmaktadır. Cam, dış tarafta plastik bir tabaka ile kaplanmıştır, kullanıcılar sıklıkla kırılmayı hissedemediği için kırık bir LCD ekran olamayacağı düşünülebilmektedir. Bununla birlikte, camdaki çatlaklar genellikle hissedilemez çünkü üzerindeki plastik kaplama nadiren kırılabilmektedir.

LCD ekran camı kırıldığında aşağıdakilerden herhangi biri meydana gelebilir ;

Ekranda çizgiler veya farklı desenler görünebilir, Birçok çizgi veya yalnızca tek şerit şeklinde çizgi olabilir, Siyah “lekeler” görülebilir, Bir çatlaktan dökülen sıvı kristal malzeme görülebilir, Hatların görünmesine neden olan ancak herhangi bir sıvı kristal lekesi görünmeyen bir çatlak mevcut olabilir, Noktalar küçük olabilir yada daha sonra görünebilir veya zamanla büyür, Ekran tamamen siyah olabilir; Ancak, yakından bakarsanız, genellikle bir çeşit desen görülebilir.

LCD’deki düz çizgilerin ekran kartı sürücüsü sorunlarından veya kullandığınız ortamdaki farklı bir sorundan kaynaklanabileceği tespit edilmelidir. Ekran kartı sürücüsü sorunları normalde yeni bir ekran kartı sürücüsünü indirip yükleyerek çözülebilmektedir.

Laptopların ekranları cihazınızın marka ve modelline bağlı olarak fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir. Asus, Dell, Acer, Lenovo, Toshiba, Hp, Packard Bell, Aidata, Casper, Fujitsu Siemens, Benq, Crea, Compaq, Exper, Lg, Samsung, MSI, Nec, Datron gibi markalar bunlardan sadece birkaçını teşkil etmektedir.Bu markaların tespitinden sonra diyebiliriz ki model numarası nedir ? Lcd’nin model numarasına ulaşmak için laptopun ekran paneli sökülerek Lcd’nin hemen alt kısmında yazmaktadır, ekran değişimi yapılacak laptopun model ve Lcd seri nosu nu bizlere söylerseniz size bu konu hakkında fiyat bilgisi vermiş oluruz.

Harddisk Değişimi

Herhangi bir sorunuz olması halinde ya da daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız sizlere yardımcı olabiliriz.

Notebook & Macbook Lcd Ekran Değişim hizmetleri