Müşteri Görüşleri

Çok değerli vizyon bilgisayar ekibine kalpten teşekkürlerimi sunmak isterim. Çalışma prensipleri, profesyonellikleri, konularında deneyimleri ve bilgileri her zaman bize çok yardımcı olmaları ne zaman arasak anında çözüm odaklı olmaları ve her zaman güler yüz ve müşteri memnuniyetini yakalayan bu değerli ekibi tanıdığıma çok memnunum…Çok teşekkürler…

Bülent Önal
, Sky Rent a car Hizmetleri

Uzun süredir çözülmeyen işimi çok kısa süre içerisinde çok şaşırtıcı olmasına rağmen halleden Ahmet personelinize teşekkür ederim, sizlerle çalışılması gayet güzel, çok memnun kaldık…iyi çalışmalar.

Metin Öztürk
, Öztürk Hukuk Bürosu

Bilgisayarımın arızalanmasından dolayı işlerimde yaşadığım aksaklıklar neticesinde tahmini tamir süresi adeta kabus gibiydi, sizleri tavsiye üzerine mimar arkadaşımdan iletişim numaranızı isteyerek ulaştım, bilgisayarımın anakartındaki arızanın ne tür birşey olduğunu bilmiyordum. İlgili kişiyle görüştükten sonra cihazın kontrolleri için servise alınması gerekli olduğunu söyledi ve iş yerinize gelerek size teslim ettim, Anakarttan kaynaklanan sorunu aynı gün içinde yaptığınız için ve aciliyetimi dikkate alarak temiz ve titiz yaklaşımınızdan dolayı çok teşekkür ederim..

Müge AKTAŞ
, Aktaş mimarlık & Dekorasyon

Tüm Bilgisayar sistemimizi vizyon bilgisayar servisine teslim ettik, kaliteli ve hızlı servis hizmeti ile sorunlarımızın tamamına kalıcı çözümler getirmekteler..Kendilerine Teşekkür Ederiz….

Derya Subaşı
, Arman Tekstil A.Ş Organize San.

Bilgisayarımın ekranı kırılmıştı.. İlk başta lenovo servisi olmak üzere her tarafı aradım, götürdüm günlerce kaldı fakat hep aynı şeyleri söylediler ürününüz yurt dışından alınmış ve Türkiye’de satışı maalesef yok diye, sonra bir arkadaşımdan telefon numarasını alarak vizyon bilgisayara ulaştım ve yine aynı şey, cihazınızı servisimize almamız gerekli..Peki dedim ve teslim ettim.. Aynı gün içerisinde yani tahmini 2.5-3 saat sonra beni arayarak beklentimin altında çok uygun bir fiyat vererek onay istediler.. nasıl yani diyerek yapılmasını istedim, yaklaşık 1 saat sonra ekranı değiştirip bana geri döndüler ve cihazımı geri aldım..çok teşekkür ederim tekrar..

Nursel Çalışkan
, Eliykan Tekstil Dış Tic.Ltd.Şti.

Öğrenci yurdumuzda ki tüm ağ ve güvenlik kamerası sistemlerini bize verdiği süre içerisinde, en düzgün ve en uygun fiyata yaptığı için, özellikle tüm sistem sorunsuz bir şekilde çalıştığı için (daha önce başka firmaların yapmaya çalıştığı fakat bir türlü tamamen kullanılamadığı için bunu özellikle vurgulamak istedim), vizyonbilgisayarın kaliteli hizmetinden son derece memnun olduğumu ifade etmek isterim. Saygılarımla;

Melek Aktaş
, Antalya Lara Öğrenci Yurdu

My computer started to warm up by itself, I reached to the vision computer service and I communicated the situation, I came to a very short time to solve the problem by doing necessary device operations and thank them..

Arthur Zilberman
, NTS Real Estate

Görüş ve Öneriler

Lütfen her türlü öneri, şikayet ve sorunlarınız için iletişim formundan bizlere ulaşabilirsiniz