Hakkımızda

herhangi bir marka, herhangi bir sorun..

Vizyon Bilgisayar Servisi, IT sektöründe katma değerli çözümler sunmak üzere kurulmuş bir sistem entegratörüdür..

Bilgisayarınızda yaşadığınız tüm problemlerin ortadan kaldırılması konusunda verilecek Teknik Servis Hizmetlerinin Kalitesi, sorunun giderilmesinde önemli bir kriteri ifade etmektedir. Bilişim sektöründe gelişmiş alt yapısı ve tecrübesiyle hizmet veren firmamız, tüm masaüstü bilgisayarlar, laptop, notebook, netbook, ultrabok, tablet pc, apple, iMac, macbook, macbook pro ve macbook air modellerine profesyonel olarak servis hizmeti sunmaktadır. Arıza tespiti konusunda olduğu gibi, bilgisayar sistemini yenileme, işletim sistemini yükseltme, işlemci performansını artırma gibi alanlarda da başarılı olan firmamızda tüm bilgisayar modelleri için garantili şekilde hizmet verilmektedir. Bilgisayar onarımı için verilen hizmetlerin garantili olması son derece önemlidir, garantisiz olarak hizmet veren bilgisayar servisleri kısa süre sonra tekrarlanan arızalara karşı çözüm üretmeyeceği gibi müşterinin mağdur olmasınada yol açmaktadır, bu nedenle kurumsal ya da bireysel olarak bilgisayar servisi hizmeti veren firmalar yapılan tüm işlemlerde garanti vermelerine dikkat edilmeli, uzman olmayan firmalar tarafından yapılan tamir işlemlerinde bilgisayarlarda daha büyük sorunlar oluşabilme ihtimalleride dikkate alınmalıdır.

Firmamızdan talep edeceğiniz Bilgisayar Teknik Servisi hizmeti her türlü marka ve modele yöneliktir. Apple, Sony, Asus, Toshiba, Dell, Samsung, hp, Lg, Exper, İbm, Lenovo, Monster, Casper gibi birçok markaların ürünlerinin de bakım, onarım ve yazılımsal tehditlerin ve risklerinin ortadan kaldırılması en kısa sürelerde sağlanmaktadır.

Vizyon & Misyon ;

Müşterimizin istekleri doğrultusunda kalite, makine, ekipman, işçi sağlığı ve güvencesi gibi ilkelerimizden ödün vermeden, kusursuz teknik destek hizmeti sunmak ve mutlak müşteri memnuniyeti sağlayarak, iç müşterimiz olan personellerimizi eğitim ve modern ekipmanlar ile geliştirip nitelikli insan kaynağı haline getirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarını beklentilerinin üzerinde karşılamak, zaman ve enerjilerini asıl faaliyet konularına ayırmalarına yardımcı olmaktır.

Çalışmalarımız

Vizyon Bilgisayar Servisi, Antalya/Konyaaltı bölgesinde bulunan bir bilgisayar onarım ve destek servisidir. Onarım ve destek hizmetlerimiz Antalya Merkez, Muratpaşa, Lara, Kepez, Alanya, Kemer, Manavgat, Serik ilçeleri, Yerinde servis hizmetimiz, Hurma mahallesi, Liman mahallesi, Gürsu mahallesi, Altınkum mahallesi, Öğretmen Evleri mahallesi, Uluç mahallesi, Uncalı mahallesi, Pınarbaşı mahallesi, Toros mahallesi, Arapsuyu mahallesin’deki müşterilere hizmet veriyoruz.

Sertifikalı BT profesyonelleri tarafından işletilen Vizyon Bilgisayar Servisi, Konyaaltı bölgesinde ev ve iş yerlerine hızlı, güvenilir ve etkili bilgisayar desteği hizmeti sağlamaktadır. Servis süreleri hızlıdır ve randevular genellikle aynı veya ertesi gün için planlanır.

  • Veri Yedekleme ve Kurtarma,
  • Kablolu ve Kablosuz Ağların Kurulumu ve Desteği,
  • Bilgisayar Sistemi Yükseltmeleri ve Onarımı,
  • Virüs ve Casus Yazılımların Tespiti ve Giderilmesi,
  • Arızalı Donanım ürünlerinin Tespiti ve Değişimleri,
  • Sarf Malzeme Satışı ve En Uygun ekipmanı satın alma tavsiyesi,

Başarı Oranlarımız

Notebook Servisi 97%
Tablet Pc Servisi 94%
Veri Yedekleme ve Kurtarma 95%
Ağ Kurulum ve Destek 96%

Notebook Macbook Tablet Pc Teknik Servis