vizyon-bilgisayar-macbook-servis_1150x550

Macbook Servis

Macbook Pro, 2006’da piyasaya sürülen en popüler Macintosh dizüstü bilgisayar serilerinden biridir.Bu dizüstü bilgisayarlar şık ve ince profili, 13 veya 15 inçlik bir ekranı ve diğer etkileyici özellikleri içermektedir.

MacBook Pro Laptop Tamiri ;

MacBook Pro dizüstü bilgisayarlar çok etkileyici ancak sorunsuz değildir. MacBook Pro, zamanla, sıkışmış CD yuvaları, sabit disk sorunları ve SuperDrive’ın arızası gibi belirli sorunlar oluşmaya eğilimlidir. Bazı MacBook Air kullanıcıları trackpad arızalarından veya ömrü azalmış pillerden sorun yaşamaktadır. MacBook Pro’nuzda yaşadığınız sorun ne olursa olsun yedeklemeye ve çalışmanıza devam etmek için tüm onarımlarda Vizyon Bilgisayar teknisyenlerine güvenebilirsiniz. Sıklıkla ortak MacBook Pro sorunlarının hızlı bir şekilde teşhis edilmesini sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda hızlı ve uygun fiyatlı MacBook Air onarım hizmetleri sunuyoruz.

MacBook Pro Ekran Onarımı ;

MacBook Pro, birçok dizüstü bilgisayarda bulamayacağınız yüksek kaliteli bir resim için etkileyici bir piksel yoğunluğu sunan 13 inç veya 15 inç ekrana sahiptir. MacBook Pro‘daki ekran şaşırtıcı olsa da, bazı sorunları geliştirme eğilimi gösterir. MacBook Pro ekranında karşılaşılan en yaygın sorunlardan bazıları çizik ve lekelerdir. MacBook Pro için bir DIY ekran tamir seti bulabilirsiniz, ancak tavsiye etmiyoruz. Ekran onarımları çok zor işlemlerden biridir ve hatta küçük bir hata bile daha maliyetli olabilir. Bu nedenle, Teknik servis personellerimize MacBook Pro ekran onarımlarında güvenebilirsiniz. Tüm dizüstü Macbook bilgisayarınızın ekranını onaracak veya değiştirecek bilgi, deneyim ve donanıma sahibiz.

 • Yaşadığınız sorunlarla ilgili notlar alın. Teknisyenlerimizin soruna mümkün olan en kısa sürede onarım deneyimini en iyi seviyeye getirmek için, sorun oluştuğu zaman bilgisayarınızda ne yaptığınızı ve tam olarak neler olduğunu (hata mesajları, garip sesler, kapanma) Lütfen not alın.
 • Bilgisayarınızı yedekleyin (mümkünse). Bilgisayarınızı yedekleyemezseniz, Vizyon Bilgisayar genellikle ek ücret karşılığında bunu yapabilir. Sabit sürücüyü veya verilerinizi her zaman etkilemez ancak veri kaybına karşı koruma sağlamak isteyenler için yedekleme her zaman önerilir.

Onarım Yüzdesi

 • Ekran Değişimi
 • Anakart Tamiri
 • Yazılımsal Sorunlar

Tüm MacBook modelleri için onarımlar. MacBook’unuzda yeni bir ekran veya lcd’ye, sabit sürücü yükseltme veya onarımına, klavye değişimleri, jak veya bağlantı noktası onarımları vb. İşlemlere ihtiyaç duyduğunuzda Vizyon Bilgisayar Servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Yüzlerce MacBook’u tamir ettik ve işin doğru yapılması için gereken tecrübeye sahip olduk.

Apple Macbook Teknik Servis

Garanti sonrası ve garanti kapsamına girmeyen ürünleriniz için yapmış olduğumuz bakım, onarım, teknik servis hizmetlerinin yanı sıra parça değişimlerinde minimum 3 ay garantili olarak hizmet vermekteyiz.Apple cihazlarınızda orjinal yedek parçalar kullanılarak cihazların ömrü ve performansları artırılır.Herhangi bir sorunda teknik servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

 • Arıza tespiti – Apple Hardware Test & Apple Diagnostic Testleri
 • Aylık yıllık bakım anlaşmaları Ürün ve yedek parça değişimi
 • Program ve yazılım desteği Mac’e Windows kurulumu
 • Danışmanlık Hizmetleri, Hard Disk’den Data (Bilgi) kurtarma
 • Yerinde teknik servis, Pc’den Mac’e data, iTunes, mail ve Adres aktarımı
 • OSX – IOS sistemi, Mail Entourage ve Outlook data kurtarımı

Mac’inizle ilgili ne tür bir sorun yaşıyorsunuz ? Garanti Kapsamındaki Mac dizüstü bilgisayarınıza yönelik servis almak için bir Apple Store‘da veya Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı‘nda randevu ayarlayın. Cihazınız garanti kapsamı dışında ise Servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Randevu almadan önce Apple Kimliğinizi ve parolanızı bildiğinizden emin olun.

Sorun, Apple İki Yıllık Sınırlı Garantisi veya tüketiciyi koruma yasaları kapsamındaysa herhangi bir ücret ödemezsiniz. Mac bilgisayarınız için garantinin ikinci yılı içinde Türkiye’de verilen satın alma belgesini sağlayabileceğinizden emin olun. Sorununuz garanti kapsamı dahilinde değilse fiyat, onarımın türüne bağlıdır. Tahmini onarım ücreti için teknik servis personellerimize danışabilirsiniz.

Evet Mac’nize Boot Camp’i kullanarak Windows yükleyebilirsiniz. Farklı Mac modelleri Windows’un farklı sürümleriyle çalışır. Mac’inizle hangi Windows sürümlerinin çalışacağını öğrenmek için aşağıdan bir bağlantı seçin. Fakat çok dikkatli olmanızı öneririz, aksi bir durumda mevcuttaki yazılımınızıda silebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için servisimizle İletişime geçebilirsiniz.

Mac masaüstü bilgisayarlarda SMC'yi sıfırlama

iMac, Mac mini, Mac Pro ve Xserve için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

 1. Mac’inizi kapatın.
 2. Güç kablosunu prizden çekin.
 3. 15 saniye bekleyin.
 4. Güç kablosunu tekrar takın.
 5. Beş saniye bekleyin ve sonra Mac’inizi açmak için güç düğmesine basın.

Yanıt vermeyen Intel tabanlı Xserve bilgisayarları yerel olarak veya uzaktan komut kullanarak kapatabilirsiniz. Bu bilgisayarlar güç düğmesi beş saniye basılı tutularak da kapatılabilir.

 • MacBook Pro için ileri tanı yöntemleri,
 • Tüm MacBook bileşenlerinin seviye tespitleri,
 • MacBook ekran onarım,kırık LCD ekran değişimi,
 • Mac sabit sürücü ve RAM değiştirme (Yükseltme)
 • Anakart onarım ve yedek parça temini,
 • MacBook şarj problemleri,onarım ve değişimi,
 • MacBook batarya (pil) değişimi,
 • Tüm MacBook ve İmac için arıza tespiti,
 • MacBook Pro Yonga seti ve ekran kartı sorunları,
 • OS X sorun giderme ve cihaz onarımları,
 • MacBook Pro windows kurulumu,
 • Tüm onarımlarda 95 gün garanti,
 • MacBook,MacBook Pro,Yedek parça,batarya,şarz cihazı,

Herhangi bir sorunuz olması halinde ya da daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

macbook-air-tamir-vizyon-bilgisayar

Herhangi bir sorunuz olması halinde ya da daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Çok değerli vizyon bilgisayar ekibine kalpten teşekkürlerimi sunmak isterim. Çalışma prensipleri, profesyonellikleri, konularında deneyimleri ve bilgileri her zaman bize çok yardımcı olmaları ne zaman arasak anında çözüm odaklı olmaları ve her zaman güler yüz ve müşteri memnuniyetini yakalayan bu değerli ekibi tanıdığıma çok memnunum…Çok teşekkürler…

Bülent Önal
, Sky Rent a car Hizmetleri

Apple Macbook & İmac Teknik Servis